Untitled Document 
Pompy
Przenośniki jastrychu
typu MIXOKRET
 
Pompy do natryskiwania
tynku drobnoziarnistego i farb

Serwis oferowanych maszyn

 
 
     
 

Uwaga:

Ze względu na różnorodność typów prezentowanych maszyn i urządzeń, dane techniczne mogą nie zawierać wszystkich interesujących Państwa informacji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani maszyną Putzmeister, której nie posiadamy w ofercie, prosimy o kontakt.

Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.

   
   
 
  Pompy mieszające MP22, MP25MIXIT

Oferowana Państwu wieloczynnościowa pompa mieszająca stanowi wersje light znanej pompy MP25s. Najważniejsze dane wyjściowe SA absolutnie identyczne (wydajność tłoczenia do 25l/min oraz tłoczenia 40 bar). Charakteryzują się taką samą prostotą rozkładania i przerabiania
również wszystkie tłoczone suche zaprawy przemysłowe.

MP25 MIXIT jest kompletnie wyposażona, przystosowana do warunków budowlanych, niezawodna pompa mieszająca dla materiałów dozowanych z worków i silosów.

 
       
 
 
 
Pompa dwutłokowa P13

Urządzenie to posiada mechaniczny napęd pompowy i nadaje się do najtrudniejszych zadań. Wytrzymała pompa dwutłokowa przetwarza tynki z piasku, wapna, cementu i innych ciężkich zapraw. P13 pompuje bez problemu i bezudarowo do 30 pietra.

Wyposażona w silnik elektryczny i wysokoprężny

 
 
 
Pompy ślimakowe serii S5

Seria S5 nadaje się do przerabiania zaprawy suchej i mokrej z worków lub silosu.

Postawą tego modułowego systemu jest wydajna pompa ślimakowa, która może zostać wyposażona w mieszalnik przepływowy lub talerzowy.

Pompy ślimakowe SP11 napędzane są całkowicie hydraulicznie mają komfortowy mieszalnik o przymusowym mieszaniu zarobu. Przerabiają one wszystkie zaprawy prefabrykowane dostarczane w stanie suchym lub mieszanki przygotowywane na placu budowy do 6mm.

 
 
 
Pompa do tynku drobnoziarnistego P12-Sprayboy
 

Mała maszyna do tynku drobnoziarnistego, która miesza , pompuje i natryskuje - i wszystko to z
jednego leja.

Idealne urządzenie do zaprawy klejowej, tynków cienkowarstwowych itp. o
uziarnieniu do 3mm.

Bardzo przydatna maszyna dla sztukatorów, konserwatorów i malarzy.

       
 
 
Pompa do betonu drobnoziarnistego P175

Bardzo wydajna, mała i lekka pompa do betonu drobnoziarnistego na przyczepie do pompowania cementu, jastrychu płynnego, jak również betonu drobnoziarnistego do 16mm.

Idealne urządzenie do natryskiwania betonu, wtłaczania zaprawy i prac betoniarskich o uziarnieniu do 16mm.

 
 
 
 
Pompy ślimakowe do jastrychu płynnego SP11 i SP20
 

     

Pompy ślimakowe firmy Putzmeister typu DHF mają napęd całkowicie hydrauliczny i bezstopniową regulację natężenia pompowania.

Nadają się one do wszystkich rodzajów jastrychu płynnego o uziarnieniu do 8mm
(SP20 nawet do 12mm).

 
 
 
 
Przenośniki jastrychu Mixokret M730DH M740D M760DH

Znane przenośniki jastrychu typoszeregu Mixokret cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeszcze prostsze w obsłudze, jeszcze łatwiejsze do serwisowania,
jeszcze zwrotniejsze.

Jastrych, drobny żwir, piasek lub beton drobnoziarnisty - listę można ciągnąć w nieskończoność. Wszystkie te materiały Mixokret transportuje niezawodnie i w każdej chwili. Jastrych - urządzenie ma wystarczającą moc, aby można je było zastosować nawet na dużych placach budowy bez zmiany miejsca ustawienia. Natomiast niezależnie od wielkości placu budowy urządzenie to można zawsze szybko złożyć, jest natychmiast gotowe do pracy, a jako przyczepa szczególnie mobilne.

Piasek - mając urządzenie Mixokret nie ma już potrzeby noszenia piasku wiadrami gdyż można go komfortowo "przepompować" do miejsca docelowego.

Urządzenie tłoczy wymyty piasek w wielkości ziarna 8mm. Beton - od betonu drobnoziarnistego do betonu chudego i lekkiego.Do zwykłego tłoczenia - wszędzie tam gdzie pompa do betonu jest nieopłacalna.

Urządzenie Mixokret jest bardzo łatwe w obsłudze. Duże i wytrzymałe przełączniki są dobrze widoczne i umieszczone w sposób ergonomiczny.
Trwałe wskaźniki analogowe stale przekazują najważniejsze informacje: ciśnienie oleju, ciśnienie tłoczenia w instalacji, temperaturę i wskaźnik naładowania.

Mixokret zalicza się do najbezpieczniejszych maszyn budowlanych. Jeśli podczas pracy urządzenia zostanie na przykład otwarta siatka zabezpieczająca mieszalnika, automatycznie wyłącza się mieszadło. Ponowna praca rozpocznie się dopiero wtedy, gdy siatka ostanie zamknięta.

 
 
Pompy tłoczące Strobot 406S
 

 

 

Pompy tłoczące serii Strobot są bardzo lekkie, poręczne, i proste w obsłudze.

Regulacja silnika odbywa się poprzez sterowanie
prędkością obrotową lub ciśnieniem zapewniając stałe natężenie pompowania (bezstopniowo), a w tym samym równomierny natrysk.

Każda pompa tłocząca Putzmesiter charakteryzuje się łatwością użytkowania i różnorodnością zastosowań.

 
 
 
 
 
Mieszalnik pracy ciągłej Stromixer D1000

W przypadku przetwarzania suchego materiału mineralnego urządzenie Sromixer D1000 jest idealnym uzupełnieniem oferowanych pomp tłoczących Putzmeister.

Przekonują o tym wspaniałe wyniki mieszania oraz przemyślana konstrukcja. Wszystkie elementy wykonane są z materiałów nierdzewnych (np. stal szlachetna) i łatwe do czyszczenia.

   
 
   
 
Sprężarki DYNAJET z podgrzewaniem wody,
zakres ciśnienia do 800 BAR
 

Urządzenia czyszczące o wysokim ciśnieniu Dynajet stosowane są tam gdzie stawiane są szczególnie wysokie wymagania. Agregaty te są wyposażone w wydajne palniki oleju napędowego do przygotowania gorącej wody.

Mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie mniejsze wersje dostarczają zbyt małych ciśnień. Zbiornik na wodę umożliwa pracę niezależną od dostępności sieci wodociągowej.

Dynajet 800 jest jednym z nielicznych
na całym świecie wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących gorącą wodą pod ciśnieniem 800 bar.

 
   
 
Podgrzewacz wody Dynabox
   

 

Sprężarki wózkowe Dynajet są urządzeniami wykorzystującymi jedynie zimną wodę.

Za pomocą podgrzewacza wody Dynabox można przekształcić wózek w pełnowartościowe urządzenie do czyszczenia gorącą wodą. Pracę można prowadzić z użyciem wody o temperaturze do 110° C. Zwiększa to znacznie spektrum zastosowań.

     
 
 
   
 
Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące DYNAJET na wózkach. Do zakresów ciśnienia do 500 BAR
     

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące
Dynajet na wózkach.

Kompaktowe i przewoźne wózki są prawdziwie profesjonalnymi urządzeniami umożliwiającymi czyszczenie pod wysokim ciśnieniem do 500bar.

W ten sposób nadają się one do prawie wszystkich prac związanych z czyszczeniem jak np. czyszczenie elewacji, czyszczenie maszyn iitp.

Napędzane są wysokiej mocy silnikami elektrycznymi lub niezależnymi od zasilania elektrycznego silnikami benzynowymi.

 
     
   
 
 
 
 
Autocerber
Komorniki ul.Polna 29, 55-300 Środa Śląska, tel. 722 099 685
| O firmie | Oferta | Kontakt |